Ogrodzenia gabionowe - Oświęcim

Gabiony to niezwykle modny typ ogrodzenia. Nie tylko skutecznie zabezpieczy ono posesję przed wtargnięciem nieupoważnionych osób, ale również doda jej unikatowego charakteru. Opisywana konstrukcja jest nowoczesna, a jednocześnie niezwykle elegancka. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie nawet najmniejsze detale. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Stale podnosimy poziom naszych kompetencji – wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Oryginalne formy
Ogrodzenia gabionowe z pewnością przypadną do gustu tym, którzy cenią sobie oryginalność. Doskonale prezentują się one zarówno w towarzystwie klasycznych, jak i modernistycznych budynków. Wszystko zależy od osobistych upodobań. Warto wspomnieć, że ten typ ogrodzenia montowany jest nie tylko na prywatnych posesjach, ale również miejscach użyteczności publicznej.

Gabiony - Oświęcim

Gabiony sprawiają wrażenie nieco majestatycznych. Ich konstrukcja imituję klatkę. Jest ona tworzona z metalu lub szkła. Ostateczna decyzja należy do klienta. Wnętrze omawianej konstrukcji wypełniane jest konkretnym kruszywem. Całość prezentuje się rewelacyjnie.

Stabilna konstrukcja
Proponowane przez nas ogrodzenia wykonywane są z troską o aktualnie obowiązujące standardy. Dzięki temu mamy sto procent pewności, że konstrukcja jest stabilna i niepodatna na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Ponadprzeciętna wytrzymałość sprawia, że pozostanie w nienaruszonym stanie długie lata. Z pewnością zadowoli to tych, którzy pragną zainwestować gotówkę raz, a dobrze. Trzeba podkreślić, że gwarantujemy dogodne warunki współpracy, a także korzystne ceny. Każde zlecenie realizujemy terminowo. Nasze usługi kierujemy do osób zamieszkujących Oświęcim oraz bliskie okolice.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl