Ogrodzenia gabionowe - Myślenice

Gabiony to prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują oryginalnych form ogrodzenia posesji. Taka konstrukcja prezentuje się wyjątkowo ciekawie, a więc nikt nie przejdzie obok obojętnie. Z pewnością zachwyci ona osoby, które lubią połączenie tradycji oraz nowoczesności. Opisywane ogrodzenie jest przepełnione ponadczasową elegancją oraz klasą. Nigdy nie wyjdzie z mody, a dodatkowo daje wiele możliwości aranżacyjnych. Z łatwością można je dopasować do elewacji budynku, czy też pozostałych elementów znajdujących w otoczeniu. Wszystko po to, aby stworzyć spójną i efektowną całość.

Wieloletnie doświadczenie
Nasza marka długie lata pracowała na swoją renomę. Właśnie dzięki temu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Wyróżnia nas również rzetelność i profesjonalizm. Do produkcji ogrodzeń wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane tworzywa, które spełniają wszystkie obowiązujące norny.

Gabiony - Myślenice

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby stworzyć projekt, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb klienta. Proponowane ogrodzenia gabionowe wyróżniają się doskonałymi parametrami, dzięki czemu pozostaną w nienaruszonej formie wiele lat.

Fachowe doradztwo
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości chętnie doradzamy, a także szczegółowo odpowiadamy na każde zadane pytanie. Oczywiście zleceniodawca ma wpływ na to, jak będzie wyglądać projekt ostateczny. Uwzględniamy nawet najmniejsze sugestie. Konstrukcja gabionów wykonywana jest z metalu lub szkła. Wszystko zależy od tego, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Wewnątrz znajduje się wcześniej wskazane kruszywo. Wypełnia ono szczelnie konstrukcję. Zapewniamy korzystne ceny oraz wstępną wycenę pracy. Dzięki temu klient nie musi obawiać się, że realizacja przekroczy jego możliwości finansowe. Ofertę kierujemy do osób zamieszkujących Myślenice i okolice.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl