Ogrodzenia gabionowe - Wadowice

Podstawą oferty są wysokojakościowe gabiony, które cechują się nie tylko ponadprzeciętną wytrzymałością, ale również dekoracyjnym charakterem. Nasze przedsiębiorstwo cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem oraz uznaniem wśród klientów. Dzięki temu mamy pewność, że poradzimy sobie z każdym zleceniem. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów, ale również precyzyjne wykonanie. Dbamy o najmniejsze detale.

Niesztampowa forma
Ogrodzenia gabionowe polecane są w szczególności osobom, które cenią sobie niebanalne formy. Przypominają one nieco klatkę, wewnątrz której znajduje się rozmaite kruszywo. Alternatywą dla metalowych konstrukcji jest szkło. Wybór uzależniony jest od osobistych preferencji oraz oczekiwań. W zdecydowanej większości przypadków nie ma konieczności wykonywania wylewek betonowych, co znacząco przyspiesza oraz ułatwia pracę.

Gabiony - Wadowice

Warto wspomnieć, że opisywany rodzaj ogrodzenia cechuje się dość wysoką masą, a więc jest ono stabilne i odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Podczas montażu przestrzegamy wszystkich aktualnie obowiązujących standardów, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających.

Indywidualny projekt
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby stworzyć projekt, który będzie w stu procentach dopasowany do osobistych wymagań zleceniodawcy. Projektujemy ogrodzenia o rozmaitych wymiarach oraz formach. Dokładamy wszelkich starań, aby były one nie tylko efektowne, ale również trwałe. Świetnie znoszą oddziaływanie wilgoci, zmiennych temperatur, porywistego wiatru, czy też promieniowania słonecznego. Przetrwają nawet najcięższe warunki. To znakomita inwestycja na lata. Należy wspomnieć, że zapewniamy korzystne stawki, a także terminową realizację zlecenia. Naszą ofertę kierujemy do osób zamieszkujących Wadowice i bliskie okolice.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl