Ogrodzenia gabionowe - Nowy Targ

Budując swój własny dom inwestor dochodzi w końcu do momentu, w którym musi zdecydować się na rodzaj ogrodzenia oddzielającego jego działkę od terenów przyległych. Wiele jest rozwiązań dostępnych na rynku i wiele możliwości, z jakich można skorzystać – jednak tylko gabiony oferują to, czego szuka większość inwestorów kładących nacisk na jakość i trwałość zakupionych przez siebie produktów.

Czym są ogrodzenia gabionowe?
Ogromną popularnością cieszą się ogrodzenia kamienne, które swoją jakością wykonania często przewyższają zarówno ogrodzenia metalowe jak i drewniane. Kamienne ogrodzenia jednak wiążą się z podjęciem decyzji odnośnie rozpoczęcia uciążliwego murowania potężnych ścian. Nie trzeba tego jednak robić decydując się na gabiony. Są to metalowe konstrukcje z odpowiednimi wzmocnieniami, które wypełniane są wybranym przez klienta kruszywem o rożnej frakcji i kolorystyce.

Gabiony - Nowy Targ

Montaż gabionów
Klient zainteresowany zakupem ogrodzenia gabionowego na terenie Nowy Targ musi skontaktować się z firmą krakowską gabionymontaż.pl i złożyć taką dyspozycję. Po spotkaniu z przedstawicielem firmy możliwe jest rozpoczęcie procedury urzeczywistnienia marzenia inwestora.

Pierwszym krokiem będzie wybór kruszywa pasującego do posesji i gustu klienta. Wielkość frakcji kruszywa będzie determinowała elementy konstrukcji metalowej, która jest kolejnym etapem procedury powstawanie gabionu. Po zaprojektowaniu ogrodzenia następuje zatwierdzenie go przez właściciela działki i rozpoczęcie montażu.

Po umówieniu się z krakowską firmą ekipa rozpoczyna montaż w wyznaczonym terminie, aby właściciel mógł jak najszybciej zacząć się cieszyć z nowego, oryginalnego ogrodzenia, które zachwyci swoim wyglądem nie tylko domowników, ale też każdego gościa, czy też przypadkowego przechodnia mającego możliwość zobaczenia oryginalnego gabionu.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl