Ogrodzenia gabionowe - Bochnia

Ogrodzenia gabionowe to konstrukcja niezwykle dekoracyjna, a zarazem bardzo funkcjonalna. Oprócz doskonałego efektu połączenia ze sobą surowca naturalnego jakim jest kamień z konstrukcją metalową jest świetne wygłuszanie ruchu ulicznego oraz ograniczenie dostępu zanieczyszczeń do działki ogrodzonej gabionami.

Zalety gabionów
Wspomniane właściwości wyciszające ogrodzenia oraz zatrzymywanie przez nich zanieczyszczeń to oczywiście nie wszystkie zalety gabionów. Oryginalny wygląd, szybki montaż i indywidualny charakter każdego zamówienia to kolejne elementy dobrze dobranego ogrodzenia,

Gabiony są niezwykle uniwersalne i nie muszą być wykorzystywane jedynie jako ogrodzenia całych działek. Pojedyncza ściana w ogrodzie jako tło dla efektownej rabaty, czy też wypełnienie podstawy ławki to rewelacyjny pomysł na przemycenie do ogrodu odrobiny pomysłu nie związanego z roślinnością.

Gabiony - Bochnia

Wysoka jakość wykonania
Bochnia to obszar wchodzący w zakres działalności firmy gabionymontaż.pl, która oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, konstruowaniem, transportem i montowaniem ogrodzeń i konstrukcji gabionowych na określonych w umowie warunkach.

Doskonałej jakości kosze metalowe mające pomieścić i udźwignąć ciężar wybranych przez klienta kruszyw są tak konstruowane, aby nie były wrażliwe na wygięcia, czy też wybrzuszenia spowodowane własnie ciężarem kamieni. Dodatkowo dobrej jakości spawy i odpowiednio dobrane elementy łączące sprawiają, że gabiony pozostaną nieskazitelne podczas wielu lat ich użytkowania.

Wysoka kultura osobista obsługi klienta oraz świetna aktywność podczas kontaktu sprawią, że każdy klient zechce powrócić do współpracy z osobami tak otwartymi i chętnymi do wspólnego działania. W parze z dobrą jakościowo konstrukcją ogrodzenia i z wykwalifikowaną obsługą idzie również terminowość.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl