Ogrodzenia gabionowe - Tarnów

Wytwarzane ogrodzenia gabionowe to przede wszystkim niesamowicie nowoczesne oraz ekologiczne formy, które są przeznaczone do zastosowania przy różnego rodzaju posesjach.

Doskonałe ogrodzenia

Gabiony są głównie wykonywane ze specjalnych ceowników oraz wysokiej jakości drutu. Dzięki temu, że spawa się te dwa elementy, powstają panele, które trzeba w odpowiedni sposób skręcić. To właśnie one zapewniają świetną izolację od hałasu, co jest ogromną zaletą. Nie wymagają fundamentowania, więc są bardzo łatwe w zamontowaniu. Takie ogrodzenie gabionowe na pewno idealnie wpisze się w dowolną przestrzeń.

Ogrodzenie idealne

Ogrodzenia gabionowe powstają przede wszystkim z metalowych paneli, które odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: trwałość oraz wytrzymałość. Panele te tworzą kosze, które są uzupełnione odpowiednimi produktami. Mogą to być na przykład różne kamienie lub kawałki szkła.

Gabiony - Tarnów

 Oprócz tego wiele osób uzupełnia kosze bazaltami lub gnejsami. Najważniejszą zaletą gabionów jest oczywiście ich maksymalna prostota, która zdecydowanie pozwala na efektywne łączenie przeróżnych materiałów. Takie ogrodzenia doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i osiedlach mieszkaniowych. Gabiony mogą znaleźć także zastosowanie jak uzupełnienie fontanny. Tarnów to miasto w którym wykonywane są usługi oferujące ogrodzenia gabionowe najwyższej jakości poświadczone licznymi certyfikatami. Istotną zaletą gabionów jest także to, że po zamontowaniu nie wymagają konserwacji. Wypełnione pięknym kamieniem naturalnym są praktycznie bezobsługowe.

Gabiony zachwycą każdą, nawet najbardziej wymagającą osobę. To doskonała opcja dla kogoś kto ceni sobie oryginalność. Ogrodzenia tego typu odznaczają się wieloma pozytywnymi cechami, takimi, jak na przykład: trwałość, solidność oraz estetyczność.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl