Ogrodzenia gabionowe - Limanowa

Jeżeli inwestorowi zależy na szybkim, spektakularnym stworzeniu ogrodzenia swojej posesji to bez wątpienia powinien zdecydować się na ogrodzenie gabionowe, które zapewni mu rewelacyjny efekt dekoracyjny oraz oddzielenie działki od hałasu ruchu drogowego i jego zanieczyszczeń.

Prosta konstrukcja
Ogrodzenia gabionowe, czy też inaczej po prostu gabiony to konstrukcja metalowa w postaci kosza wypełnionego kruszywem o dosyć dużej, dekoracyjnej wręcz frakcji. Ustawienie dobrze wzmocnionej konstrukcji metalowej jest oparte o metalowe słupki zakotwiczone w wylewce betonowej. Limanowa ma w swojej okolicy firmę gabionymontaż.pl, która doskonale sprawdzi się w przypadku decyzji o zakupie takiego ogrodzenia.

Szybki montaż paneli metalowych na słupkach zatopionych w wylewce to chwila, po której następuje końcowe nadanie wyglądu ogrodzeniu poprzez wsypanie do kosza wybranych kamieni lub szkła o odpowiednio dobranej kolorystyce. Cały montaż w zależności od długości ogrodzenia i jego konstrukcji może zająć od dwóch dni w górę.

Gabiony - Limanowa

Indywidualne rozwiązania
Firma gabionymontaż.pl oferuje wiele rozwiązań gotowych sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Zarówno projekt, konstrukcja i montaż są indywidualnie dopasowywane do gustu i oczekiwań klienta, który ma wgląd do działań ekipy na każdym etapie tworzenia ogrodzenia jego posesji.

Doskonałej jakości procedura projektowania, tworzenia i montażu gabjonów sprawia, ze klient poleca ofertę firmy dalej zostając ambasadorem i wzorem dla innych osób zainteresowanych gabionami. Wysokiej jakości materiały i dobrze zaprojektowane panele metalowe nie są wrażliwe na wyginanie, a więc ogrodzenie pozostanie w nienagannym stanie przez wiele lat od momentu jego zamontowania na terenie posesji przez ekipę z wieloletnim doświadczeniem i fachem w ręku.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl