Ogrodzenia gabionowe - Gorlice

Gabiony są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, murowanych ogrodzeń będących zbyt dużym wyzwaniem dla inwestora. Wzmocniona konstrukcja metalowa tworząca kosz na różnego rodzaju kruszywo prezentuje się świetnie zarówno jako ogrodzenie całej posesji, jak i jako element dekoracyjny ogrodu.

Projekt ogrodzenia
Gorlice i okoliczny obszar obsługiwany przez firmę gabionymontaż.pl mogą liczyć na profesjonalną, wysokiej jakości obsługę umożliwiającą stworzenie oryginalnego gabionu specjalnie według życzeń nawet najbardziej wymagającego klienta. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala na doskonałe dopasowanie się do potrzeb wszystkich klientów.

Na początku klient musi zdecydować się na rodzaj kruszywa, które będzie główną częścią i ozdobą ogrodzenia. Po wybraniu kamienia bądź szkła i jego frakcji należy zdecydować się, jak ma wyglądać konstrukcja metalowa – czy ma być standardowa, czy też gęstsza i bardziej wzmocniona jeśli kamień jest większy i cięższy.

Gabiony - Gorlice

Montaż ogrodzenia
Po zatwierdzeniu projektu w wyznaczonym terminie rozpoczyna się montaż ogrodzenia, który idzie dosyć szybko i sprawnie. Po wylaniu wylewki betonowej kotwiczy się w niej metalowe słupki, do których później będą przykręcane metalowe panele tworzące ściany kosza na kruszywo ozdobne. Po stwardnieniu wylewki ekipa przystępuje do montowania paneli przy pomocy odpowiednio zaprojektowanych do tego łączników.

Po zmontowaniu kosza rozpoczyna się etap wypełniania go wybranym przez klienta kruszywem. Ogrodzenia gabionowe powstają bardzo szybko – w zależności od godziny rozpoczęcia prac mogą się one zakończyć nawet w dwa dni – wszystko zależy od czasu schnięcia wylewki betonowej, bo reszta zajmuje już stosunkowo niewiele czasu i nie jest w żadnym stopniu skomplikowana – szczególnie dla ekipy działającej w tym temacie od wielu lat.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl