Ogrodzenia gabionowe - Kęty

Gabiony stały się w ostatnim czasie prawdziwym hitem. Jest to chętnie wybierany typ ogrodzenia, który odmieni charakter każdej posesji. Wyróżnia się on luksusowym oraz eleganckim designem. Świetnie pasuje on do nowoczesnych, jak i tradycyjnych obiektów. Proponujemy najwyższej klasy ogrodzenia gabionowe dostępne w korzystnych cenach. Zapewniamy nie tylko uczciwe stawki, ale również możliwość wstępnej wyceny. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć ofertę, która będzie w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Wysoki standard świadczonych usług potwierdzają opinie usatysfakcjonowanych zleceniodawców.

Kompleksowa realizacja
Oferowane przez nas gabiony wykonywane są wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Są to tworzywa, które spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy. Cechują się one ponadprzeciętną trwałością oraz odpornością na działanie otoczenia. Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że usługi świadczymy w sposób kompleksowy. Zajmujemy się nie tylko projektowanie gabionów, ale również ich profesjonalnym montażem. Dzięki temu mamy pewność, że ogrodzenie będzie solidne i mocne. Taka konstrukcja przetrwa nawet najcięższe warunki otoczenia. Nie jest ono podatne na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Gabiony - Kęty

Szybki czas realizacji
Wszystkie prace realizujemy w ustalonym terminie. Dbamy o wysoką precyzję wykonania. Konstrukcje wykonywane są z metalu lub szkła. Są one wypełniane określonym kruszywem. W zdecydowanej większości przypadków można uniknąć dodatkowych praz, takich jak np. wykonywanie podmurówki. Dbamy o porządek na terenie posesji. Oczywiście przestrzegamy wszystkich przepisów prawa budowlanego. Jesteśmy przekonani, że stworzone przez nas ogrodzenia gabionowe zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Ofertę kierujemy do osób zamieszkujących Kęty i okolice.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl