Ogrodzenia gabionowe - Chrzanów

Ogrodzenia gabionowe to połączenie funkcjonalności, atrakcyjnego designu oraz ponadprzeciętnej trwałości. Jest to doskonała propozycja dla osób, które rozsądnie inwestują swoją gotówkę. Taka konstrukcja będzie stanowić prawdziwą ozdobę każdego miejsca. To propozycja dla najbardziej wymagających osób. Nasza firma funkcjonuje na rynku przez wiele lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć przewagę konkurencyjną. Wysoki poziom świadczonych usług potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

Profesjonalny projekt
Gabiony wymagają starannego zaprojektowania. Tylko wtedy konstrukcja będzie w stu procentach dopasowana do indywidualnych wymagań. Posiadamy nie tylko fachową wiedzę, ale również szeroki zakres kompetencji. Każde zlecenie realizujemy w sposób kompleksowy, co znacząco przyspiesza realizację prac. Jest to również sporym ułatwieniem dla zleceniodawcy.

Gabiony - Chrzanów

Konstrukcja gabionów wykonywana jest z metalu lub szkła. W pierwszym przypadku przypomina ona nieco klatkę, która wypełniona jest kruszywem. Ogrodzenie szklane prezentuje się o wiele bardziej ekskluzywnie. Posiada ono unikatowy charakter. Wybór zależy wyłącznie od osobistych upodobań. Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Rzetelna realizacja
Każde zlecenie realizujemy w sposób rzetelny i sprawny. Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. To właśnie dzięki temu ogrodzenie jest solidne i niepodatne na zniszczenia. Nie trzeba martwić się o potencjalne zniszczenia, które mogłyby powstać pod wpływem czynników zewnętrznych. Warto wspomnieć, że wykonywane przez nas konstrukcje są zabezpieczane przed korozją i innymi niepożądanymi zjawiskami. Wszystko po to, aby przedłużyć trwałość ogrodzenia. Długie lata będzie prezentować się ono zupełnie jak nowe. Nasze usługi kierujemy do osób zamieszkujących Chrzanów i okolice.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl