Ogrodzenia gabionowe - Andrychów

Ogrodzenia gabionowe cieszą się rosnącą popularnością. Są one nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również wytrzymałe. Doskonałe parametry sprawiają, że konstrukcja przetrwa w nienaruszonym stanie długie lata. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu oraz montażu gabionów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu standard naszych usług znajduje się na najwyższym poziomie. Z pewnością uda nam się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Proponowany typ ogrodzenia sprawdza się nie tylko na posesjach prywatnych, ale również w miejscach użyteczności publicznej.

Efektowna konstrukcja
Oferowane przez nas gabiony intrygują unikatową formą, która przyciąga wzrok. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy cenią sobie niesztampowe rozwiązania. Omawiane ogrodzenie przypomina nieco metalową lub szklaną klatkę. Jest ona w całości wypełniona dekoracyjnym kruszywem.

Gabiony - Andrychów

Właśnie dlatego takie ogrodzenie stanowi praktyczną ozdobę każdej posesji. Podczas projektowania konstrukcji uwzględniamy wszelkie uwagi zleceniodawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby było ono w stu procentach dopasowane do potrzeb. Należy podkreślić, że wykorzystujemy wyłącznie materiały, które spełniają rygorystyczne normy i standardy.

Ponadprzeciętna wytrzymałość
Wykonywane przez nas ogrodzenia gabionowe przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Wyróżnia nas wysoka dokładność pracy. Dbamy o najmniejsze detale. W dużej mierze to właśnie dlatego ogrodzenia są trwałe i niepodatne na zniszczenia. Świetnie znoszą negatywne oddziaływania czynników zewnętrznych. Są również odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o ich stan. Nie wymagają one konserwacji, czy też specjalistycznej pielęgnacji. Jest to sporym ułatwieniem dla użytkowników. Nasza oferta skierowana jest do osób zamieszkujących Andrychów i okolice.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl