Ogrodzenia gabionowe - Brzesko

Kamienne ogrodzenia kojarzą się raczej z mocnym, potężnym wyglądem, który góruje zwykle nad budynkiem ukrytym za ścianą z połączonych zaprawą kamieni. Nie wszyscy są w stanie zdecydować się na takie ogrodzenie, a to ze względu na koszta, a to ze względu na zbyt długi czas oczekiwania na gotowe ogrodzenie. Rozwiązaniem będą gabiony!

Kamienie bez murowania
Ogrodzenia gabionowe to nowoczesny sposób na doskonale dobrane do gustu klienta ogrodzenie kamienne w konstrukcji metalowej. Odpowiednio zbudowana siatka metalowa z wysokiej jakości wzmocnieniami tworzy swoisty pojemnik na kruszywo o różnej kolorystyce i frakcji. Konstrukcja wypełniona od góry do dołu kamieniami prezentuje się niezwykle elegancko i oryginalnie, a nie wymaga długiego oczekiwania na efekt – a więc dwa w jednym.

Projekt i montaż
W okolicy miasta Brzesko działa krakowska firma gabionymontaż.pl, która oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, tworzeniem i montowaniem ogrodzeń gabionowych najwyższej jakości.

Gabiony - Brzesko

Zarówno oferowane przez nią usługi, jak i jakość kruszywa oraz konstrukcji metalowych spełniają najwyższe wymogi jakościowe pozwalające klientowi spać spokojnie w domu otoczonym przez mocne i zarazem spektakularne ogrodzenie. Dobry kontakt, szybkie i konkretne działanie to podstawa dobrej komunikacji.

Indywidualność
Mnogość kompozycji konstrukcji metalowych pozwala na wybranie dowolnego kruszywa do wewnątrz, dzięki czemu klient nie musi wybierać tylko z popularnych, dużych kamieni. W ogrodzeniu może wylądować odpowiednio frakcjonowane szkło i kruszywo każdego rodzaju, jeśli tylko odpowiada ono klientowi. Może to być również gruboziarnisty żwir lub obłe w kształcie kamienie doskonale prezentujące się w surowej oprawie ze zgrzewanych spawami prętów metalowych malowanych proszkowo na dowolny kolor wybrany przez klienta.

Kontakt

30-444 Kraków/Góra Libertowska 24

tel. 883 989 307

600 052 187

email: kontakt@gabionymontaz.pl